Možnosti pomoci a spolupráce

Možností, jak nám pomoci je celá hromada, od finančních darů až po různé typy zapojení do naší činnosti. Na této stránce najdete některé náměty pro inspiraci. Pokud vás něco zaujme nebo napadne, určitě se nám ozvěte! Kontakt je zde. Děkujeme.

Doporučte nás

Líbí-li se u nás vašim dětem, a máte-li ve svém okolí nějaké další potenciální zájemce o naši činnost, doporučte nás. I starší děti u nás najdou uplatnění. Seznam všech oddílů najdete na stránkách přístavu: http://www.flotila-liberec.cz.

Finanční pomoc - sponzoring

Naše skautské středisko platí nájemné v klubovně, využívá mnoho materiálu (lodě, pádla, vesty, stany od turistických až po velké táborové, a mnoho dalšího). Z členských poplatků a dostupných dotací pokryjeme (a to někdy stěží) jen základní výdaje. Veškeré nákupy nového materiálu, pořádání zahraničních expedic, apod., to vše je závislé na finanční pomoci zvenčí, na našich sponzorech. Víte-li o možnostech získání sponzorského daru, dejte nám vědět!

Dodávka, auto s tažným zařízením

Pořádáme-li vodácké akce, často řešíme problém, jak dopravit naše lodě z klubovny k řece a zpět. Máte-li větší auto s tažným zařízením a jste-li ochotni občas nám lodě odtáhnout (vleky máme), neváhejte a dejte nám vědět.

V létě pořádáme tábory a musíme přestěhovat velké množství materiálu uskladněného v klubovně na tábořiště. Máte-li k dispozici dodávku či nákladní automobil, moc nám pomůže, budeme-li moci na začátku a na konci tábora využít jeho kapacity.

Chata

Máte-li chalupu či chatu v nějakém hezkém prostředí a jste-li ochotní nám ji v budoucnu půjčit na víkend, ozvěte se!

Zajímejte se

Zajímejte se o dění v oddíle i středisku. Potřebujeme zpětnou vazbu, ať už kladnou, tak i zápornou. Zajímá nás, co děláme dobře, co děláme špatně, co neděláme a mohli bychom dělat i co děláme a dělat bychom neměli.

Zapojte se

Dospěláky potřebujeme stejně jako děti všech věkových kategorií. Práce se najde vždycky dost a ne každý dospělák ve středisku přímo vede děti. Někteří lidé se starají o účetnictví a další oficiality, někdo shání dotace a granty, někdo opravuje lodě, někdo staví srub, někdo nám pomáhá s vařením na akcích... Chcete-li se zapojit, není proč váhat - přivítáme vás s radostí.